RST YazılımRST Yazılım0850 532 5801İndirMENÜ

Kurumsal

Ürün, çözüm ve hizmetlerini RST markası altında sunmakta olan firmamız, işletmenin Resital Bilgisayar Eğitim Ltd. Şti adı altında 2003 yılında kurumsallaşması ile kurulmuştur. Kazandığı güven ve tecrübe sayesinde, işletmemiz büyümesini sürdürmüş, bilişim teknolojilerindeki evrilme sebebi ile sektördeki ihtiyaçlara göre yeni ve nitelikli departmanlar oluşturmuş, noktasal ve paket çözümlerin yanında, proje ağırlıklı çözümler sunmak firmanın ana faaliyet alanını oluşturmuştur.
  • Büyüyen İş Modeli
  • Verimlilik ve Strateji

Yurtiçi ve dışındaki alanında lider, teknoloji, yazılım ve güvenlik firmaları ile çözüm ortaklığı, proje ortaklığı yapmakta; uzman ekibimiz ile müşteri odaklı çözümleri, uygun koşullarda sunarak, kurumlara değer katmak için çalışmaktayız. Sadece üretilmiş teknolojiyi başarı ile uygulamakla kalmıyor, AR-GE ve üretim için düzenli yatırım yapıyor, ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz. Ülke çapındaki seçkin iş ortakları ile ürünlerimizi global pazarda satışını ve desteğini veriyoruz. İşletmemiz teknolojinin kendisini bir proje olarak, bir bütün olarak görmekte, kaynak verimliliğini öncelemekte, kurum ve işletmelerin işlevselliğini artırmayı hedeflemektedir.

Başarı için takım çalışmasının şart olduğuna inanıyor, çalışma arkadaşlarımızın gelişimi ve alanlarında uzmanlaşması için, gerekli emek ve özveriyi gerçekleştiriyoruz. Uzun soluklu müşteri sadakati için, müşteri memnuniyetini öncelemekte, proje sonrasında takibini yapmakta, verilen hizmetin verimliliğine yönelik uygulamalar yapmaktayız.

Projelerinizde departmanlarımız arasında koordinasyona önem vermekte, ihtiyaç ve sorunlarınızı sahiplenmekte, işlerinizin aksamaması için gerekli azami özeni göstermekteyiz. İşletmemiz halihazırda satış pazarlama, muhasebe-finansman ve proje birimlerinin dışında 3 ana faaliyet alanından oluşmaktadır.

KurumsalRST YazılımHepkebirler Mahallesi Munire Sokak No:31 Kastamonu
0850 532 5801