RST YazılımRST Yazılım0850 532 5801İndirMENÜ

Çözümler

Ürünlerimizi çözüm olarak adlandırıyoruz. Çünkü; ürenlerimiz, sadece paket olarak satışa sunulmuş ticari emtia değil, uçtan uca müşteri odaklı , işine değer katacak, ana faaliyetler alanlarındaki operasyonlarını kolaylaştırıcak uygulamalar bütünüdür. Çözümlerimizi 3 ana grup altında geliştirmekteyiz.

Projelendirme

RST Yazılım gerek kurumsal çözümlerde, gerek entegre çözümlerde, gerekse özel çözümlerinizde, projelendirme işlemlerinizi uzman ekibimiz, proje dahilindeki ekibinizle birlikte yürütmektedir. Farklı platformlar üzerindeki deneyimli ve uzman özel projeler ekibi ile işletmelerin ihtiyaçlarına özel uygulamalar sunarken, danışmanlık, destek, eğitim, entegrasyon, hosting ve uygulama bakım hizmetlerini de sağlamaktayız. Operasyonel ihtiyaçları karşılayan iş çözümleri üretirken, bir yandan da hazırlanan raporlama sistemleri ile yöneticilere karar aşamalarında destek oluyoruz. RST'nin geliştirdiği özel projeler ülkemizde ve birçok farklı dilde binlerce kullanıcıya hizmet vermektedir.

Analiz ve Demo Faaliyetleri

İhtiyacınıza uygun çözümlerin doğru olarak tespit edilebilmesi için iş modelinizi analiz ediyor, paket ürünlerimize ait demo kurulumlar yaparak, ürünlerimizle kısıtlamasız yakın temasınızı sağlıyoruz. Zaman ve nitelikli bilgi ekseninde yaşanan yoğun rekabetin galibi olmak isteyen şirketler, doğru adımları atabilmek için yenilikçi iş çözümlerine ihtiyaç duyuyor. Onlarca farklı kaynaktan elde edilen verileri hızla ve titizlikle işleyen ideal bir iş zekası çözümü, şirketlerin karar alma mekanizmalarına kritik anlarda ihtiyaç duydukları anlık bilgiyi sunarak, rekabette bir adım öne çıkma fırsatını sunabiliyor. Ancak iş zekası yatırımı yaparken dikkatli olmak gerekiyor.

Eğitimler

Ürünlerimizin verimli kullanılabilmesi için eğitimlere büyük önem veriyoriyoruz. Eğitimleri gerek demo işlemlerinde, gerekse kurulum işlemlerinden sonra, çözüm ortaklarımızla birlikte gerçekleştiriyoruz. RST programları kullanıcıları, yetkili RST İş Ortakları’ndan RST çözümleri hakkında yerinde eğitim hizmeti alabilmektedirler. Ayrıca, RST bünyesinde düzenlenen, iş hayatında ihtiyaç duyacakları, Yönetim ve Liderlik, Satış Teknikleri, İkna Yönetimi, Müzakere Teknikleri, Profesyonel Sunum Becerileri gibi konularda eğitimlere de katılabilmektedirler. RST kullanan firma çalışanlarının ve yetkili iş ortaklarının yetkinliğini artırmayı hedeflemekteyiz.

Entegre Çözümler

Entegre Çözümler

Kurumsal ve global yazılım firmalarının (ticari- sektörel)çözümleri ile iletişimli, aynı veri tabanlarını da kullanarak geliştirilen entegre programlardır. Logo Yazılım Windows Çözüm ortağı da olan firmamızın geliştiği yazılımlar ile ERP çözümlerinizi özelleştirmenize, işlevsellik, verimlilik ve performans kazandırmaktadır.

Kurumsal Çözümler

Kurumsal Çözümler

Bağımsız ürün olarak geliştirdiğimiz programlar, herhangi bir yazılımla entegre olmadığı gibi, genel veya sektörel olarak planlanmış paket çözümler bütünüdür. Ortak ihtiyaçlara göre dizayn edilmiş yazılımlarız, yeterli uygulamanın bulunmadığı veya yeterince ihtiyacı karşılayan yazılımların bulunmadığı alanlarda katma değerli çözümler sunmaktadır.

Özel Çözümler

Özel Çözümler

Ürün, çözüm ve hizmetlerini RST markası altında sunan firmamız, kurum ve işletmelerin teknolojik ihtiyaçlarına göre geliştirilen, kuruma özel çözümlerdir. Projenin tüm süreçleri ihtiyaç analizinden, planlamaya, kod yazımından süreç yönetimine tüm prosesler kuruma özel geliştirilir. Projelerde lisans telif haklarımız geçerlidir.

Arge ve Yenilikçilik

Teknolojik gelişimleri yakından takip ediyor, ar-ge faaliyetlerimizi kesintisiz sürdürüyor, yenilikleri online olarak gönderim yaparak paylaşıyoruz. Bilişim teknolojilerine odaklı bir yüksek teknoloji grubuna dönüşen RST, Ar-Ge yatırımlarında sektör önemli konumunda bulunuyor. Teknoloji ve Ar-Ge’yi uzun vadeli büyümenin temeli olarak gören RST, Ar-Ge’ye ve yazılımda mükemmeliyete yatırım yapmayı ve yüksek kaliteli çözümler sunmayı ilke ediniyor. “Sürekli İnovasyon” vizyonuyla hareket eden RST, Ar-Ge yatırımları araştırmasına göre, Türkiye'nin lider firmaları arasında yer almayı amaçlıyor.

Online Lisans Desteği

Online lisans sunucularımız üzerinden 7/24 gerçeleşmesini sağlıyor, bilgisayar değişimlerinde dahi programların lisanslama işlemlerinden dolayı işinize engel olmasını engelliyoruz. Kurulumlarımız ftp adresimizden indirilip kurulduğunda, 15 gün süre kısıtlamasız demo olarak çalışabilmektedir. Günümüz dünyasında yazılım, teknoloji ve buna bağlı iş süreçleri sürekli gelişmektedir. Şirketler için uzun vadede yazılımın getirisinin yüksek olması ancak sürekli olarak yazılımın güncellenmesi ve yeni özelliklerin eklenmesi ile sağlanabilmektedir. Bu durum da, şirketlerin günümüzün finansal ve yönetimsel standartlarını yakalayabilmeleri için güncel iş ve süreç modelleri ile donatılmış desteğe duydukları ihtiyacı artırmaktadır.

Satış Sonrası Destek Hizmetleri

Ürünlerimizin tamamı garanti kapsamında olup, satış sonrası destek hizmetlerini destek hattımız üzerinden online olarak verdiğimiz gibi yurt içerisindeki seçkin iş ortaklarımızla da vermekteyiz. RST kullanıcılarına yönelik destek ve eğitim hizmetleri, tarafımızdan ve iş ortaklarımızdan sağlanmaktadır. Kullanıcıların bilgi altyapılarında meydana gelen sorun ve ihtiyaçlara anında çözüm geliştirmek amacıyla sunulan bu hizmetler, Proje Danışmanlığı, Kullanıcı Eğitimleri, Uzak Bağlantı, Yerinde Destek, Tele-Destek, Veri Bakımı ile Network ve Veritabanı Danışmanlığı olmak üzere geniş bir yelpazede uygulanmaktadır.

KurumsalRST YazılımHepkebirler Mahallesi Munire Sokak No:31 Kastamonu
0850 532 5801